8.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rita Ora u pa në një avion privat me Chris Hemsworth dhe Matt Damon

Rita Ora është parë me disa miq në një avion privat.

Këngëtarja dhe aktorja, 30 vjeç, përfundoi xhirimet në The Voice Australia para se të shijonte një fundjavë larg me miqtë e saj të famshëm, shkruan The Sun.

Rita kaloi 14 ditë në karantinë e hotelit përpara serisë.

Ajo kaloi izolimin e saj në një vend luksoz me pesë yje përpara se të lejohej të shijonte vendet e Australisë relativisht pa Covid.

Që atëherë, ylli i Fifty Shades është takuar me rrethin e saj të ngushtë, duke përfshirë të tjerët si Russell Crowe, Isla Fisher dhe gruan e Chris Hemsworth, Elsa Pataky.

Rita dukej rehat pas fluturimit të saj të shkurtër me yjet e filmit Matt, Chris dhe Elsa, si dhe regjisoren Taika Waititi.

Matt, 50 vjeç, veshi një bluzë gri me mëngë të gjata, të shoqëruar me pantallona të errëta dhe një kapelë bejsbolli.

Muajin e kaluar, udhëtimi i Ritas u kritikua nga zëdhënësi i çështjeve të brendshme të opozitës Australiane, i cili tha se këngëtarja kishte përparësi mbi 40,000 qytetarë të bllokuar jashtë vendit për shkak të një kufiri për njerëzit që mbërrinin në vend.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com