30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rita Ora takohet me Chris Brown, këngëtari rikthehet në Britani pas 11 vitesh

Rita Ora u pa në rrugët e Londrës se bashku me Chris Brown, ish të dashurën e tij dhe djalin e tyre të vogël Aeko.

Chris Brown iu ndalua hyrja në  Britaninë e Madhe pasi u arrestua për sulm ndaj të dashurës së atëhershme Rihanna në vitin 2009, gjatë një debati në një makinë pas festës së Grammy.

Ndërsa si duket nuk e ka atë problem më që nga viti 2015, ndërsa u zbulua se ylli kishte shfrytëzuar në maksimum kufizimet duke u nisur për në Mbretërinë e Bashkuar për t’u ribashkuar me Ammika dhe djalin e tyre.

Rita u tregua turpshme duke mbuluar fytyrën, ndërsa u ngjit në pjesën e pasme të veturës për të udhëtuar drejt shtëpisë.

Në përputhje me udhëzimet aktuale të shëndetit dhe sigurisë në Britaninë e madhe, Chris Brown mbuloi fytyrën e tij me një maskë mbrojtëse ndërsa po kalonte nëpër rrugë me djalin dhjetë muajsh Aeko në krahët e tij.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More