1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Rita Ora shëtitet me biçikletë rrugëve të Sidnejt, shoqërohet nga aktori i njohur

Rita shijoi një udhëtim me biçikletë bashkë me Russell Crowe dhe të dashurën e tij, Britney Theriot, në Sidnej.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora ka kaluar kohë në Australi për të përmbushur angazhimet e saj për The Voice, shkruan Daily Mail.

Të mërkurën, ishte aktori australian dhe ylli i “Hollywood-it”, Russell Crowe i cili i tregoi asaj pamjet e Sidnejt me një udhëtim me biçikletë rreth portit.

Russell, 57 vjeç, dhe e dashura e tij amerikane, Britney Theriot, 30 vjeçe, e morën Ritën për një shëtitje nëpër qytet, 30 vjeçarja tregoi barkun e sheshtë në bluzën që e kishte veshur në shëtitje.

Këngëtarja e hitit “Anywhere: dukej e përsosur me një bluzë të zezë dhe geta me të njëjtën ngjyrë.

Ajo tregoi një nxirje të errët në shëtitje, e cila u theksua nga shtresat e argjendta ari rreth qafës dhe duarve të saj.

Rita kombinoi dukjen me një palë atlete të bardha, një palë syze dielli të zeza dhe një helmetë të bardhë, duke e vendosur sigurinë në radhë të parë.

Ajo i grumbulloi sendet e saj në një çantë të zezë Nike, të cilën ajo e mbante në shpinë.

Ylli i Gladiatorit, Russell, ndërkohë zgjodhi një veshje sportive, që përbëhej nga një bluzë e zezë Polo Ralph Lauren, pantallona të shkurtra të zeza dhe atlete të zeza.

E dashura e tij e re Britney tregoi figurën e saj me një palë geta me print dhe një bluzë të zezë.

Treshja kënaqej duke udhëtuar rreth limanit të Sidnejt dhe u shfaq me humor të mirë ndërsa përzihej shoqërimin dhe ushtrimet në shëtitje.

Russell mori detyrën ditën dhe i drejtoi vajzat përreth, duke u treguar atyre pamjet e qytetit.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com