2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rita Ora shënon 9 vite nga suksesi i këngës “Hot Right Now”

Në vitin 2012 ka publikuar projektin më të cilin edhe arriti të debutoi në skenën muzikore.

Fansat e këngëtares e kanë publikuar suksesin e saj në Instagram duke ia huq paksa.

Ata kanë shkruar se janë 8 vite që nga koha kur Rita ishte numër një në listën e këngëve në “Singles Chart” mirëpo motra e këngëtares e ka përmirësuar.

Ajo e ka publikuar në Instagramin e saj, duke shkruar: “8 vite, wow janë aktualisht 9 por 2020 nuk numërohet”, ka shkruar Elena Ora duke e shoqëruar me emotikona duke qeshur.

Ndryshe, “Hot Right Now” i Ritës ishte në bashkëpunim me Dj Fresh që deri më sot ka arritur 74 milionë shikime në YouTube.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com