39.8 C
Skopje, NM
29/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rita Ora pret me padurim t’iu rikthehet koncerteve

Rita thotë se shumë shpejt do të tregojë për fansat gjithë atë që ka punuar gjatë gjithë kësaj kohe.

Rita Ora ashtu sikurse gjithë artistët e tjerë, këtë vit kanë qenë pasiv sa i përket koncerteve.

Por, ajo nuk e ka ndalur punën për projektet e reja muzikore, të cilat do të jenë pjesë e albumit të saj të tretë.

Me anë të një postimi të fundit, këngëtarja sjell fotografi të realizuar nga një set fotografik, ku shfaqet e veshur tërësisht në të zeza.

“Faleminderit shumë të gjithëve, mezi pres të ju shoh sërish në koncerte së shpejti dhe të ju tregoj se çfarë kemi qenë duke gatuar ! ”, ka shkruar Rita, duke falënderuar fansat për 4 milionë dëgjimet në Spotify.

Rita Ora së fundi ka bashkëpunuar me markën e njohur të këpucëve “Shoe Dazzle”, me të cilën solli koleksionin e saj të parë. 

Related posts

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

Admin

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

Admin

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

Admin

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

Admin

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

Admin

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More