30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rita Ora paralajmëron se është në xhirime për diçka shumë speciale

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora zbulon se po sjell diçka të re.

Rita Ora nëpërmjet një Instastory i ka paralajmëruar fansat e saj se është duke xhiruar diçka speciale për ta.

“Duke xhiruar diçka ekstra të veçantë sot” ka shkruar Rita, ndërsa shihet e ulur në karrige teksa dy vajza po kujdesen për flokët dhe grimin e këngëtares.

Ky paralajmërim erdhi pas publikimit të disa fotografive në llogarinë e Instagramit ku mori shumë komente se ajo duhet të sjellë projekte muzikore të reja.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More