9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rita Ora gati për paraqitjen në jurinë e spektaklit “The Voice Australia”

Rita Ora është gati për spekatklin e talentëve.

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, do të shfaqet në jurinë e spekatklit “The Voice of Australia”.

Ajo është përzgjedhur të jetë pjesë e jurisë këtë vit bashkë me Keith Urban, Jessica Mauboy dhe Guy Sebastian.

Pasi qëndroi 14 ditë e izoluar në një hotel luksoz në Australi, Rita i është kthyer punës në këtë spektakël.

Këngëtarja bashkë me gjithë ekipin kanë nisur xhirimet e spektaklit, ndërsa Rita zgjodhi të vishet plot shkëlqim.

Në fotografitë që po qarkullojnë në rrjete sociale, Rita shihet e veshur me një fustan blu, i cili ia theksonte linjat trupore.

Paraqitja e Ritës në këtë spektakël u përcoll me kritika të mëdha, kjo ngase artistja u kritikua ashpër që theu rregullat anti-COVID dy herë.

Rita në Australi po shoqërohet nga motra e saj Elena, e cila sot publikoi fotografi atraktive pranë Ritës. 

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com