5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rita ekspozon linjat trupore teksa relaksohet në oqean

Rita mahnit me format trupore në imazhin e fundit.

Ajo është zhvendosur përkohësisht në Sidnei ndërsa po xhironte edicionin australian të The Voice, shkruan Daily Mail.

Rita Ora dukej se po shfrytëzonte në maksimum plazhet e vendit dhe ndau një çast teksa shijonte një zhytje të mërkurën.

Këngëtarja 30 vjeçe, e shfaqi fizikun e saj ndërsa kishte veshur bikini ngjyrë vjollcë dhe kishte vendosur aksesorë ngjyrë ari.

Autori i hitit Hot Right Now kishte lëshuar prapa shpinës flokët e saj bjonde. Zhytja në oqean e Ritës vjen një ditë pasi albumi i saj Phoenix u bë multi-platin në Australi.

Këngëtarja mori pjesë në një ngjarje të veçantë në Warner Music Australia për të shënuar këtë moment, dhe dukej mahnitëse me një fustan të zi.

Në një intervistë që dha së fundi, Rita u zotua se do të heq dorë nga ajo që ka bërë më parë, pas skandaleve në Britani.

Artistja ishte në lidhje dashurie me Romain Gavras, me të cilin i ka dhënë fund lidhjes. 

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com