15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rihanna sjell prapaskenat e fotosesionit për “Essence”, kështu i realizoi fotot unike

Rihanna shkëlqen në paraqitjen e fundit.

Rihanna është shumë aktive në rrjete sociale kohët e fundit, ku shpalos pjesë nga puna e saj që po e bënë gjatë kësaj periudhe.

Para pak ditësh, artistja realizoi një fotosesion për “Essence”, ku erdhi unike në secilin imazh të shkrepur për atë revistë.


Së fundi, këngëtarja ndau me ndjekësit një video e cila përmbledh gjithë punën që u bë për realizimin e atij seti të veçantë.

Rihanna së fundi ka festuar pesëvjetorin e albumit “Anti”, me këtë rast përmblodhi në një vend sukseset e tij.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com