8.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rihanna reklamon produktet e reja të “Fenty Beauty” me video duke u grimuar

Rihanna tregoi aftësitë e saj në grim.

Ylli botëror, Rihanna, tash e një kohë nuk ka qenë shumë e angazhuar në muzikë.

Por, ajo është fokusuar shumë në biznesin e saj, andaj ka sjellë shumë produkte të reja dhe ka vazhduar punën për të tjera.

Së fundi, artistja ka postuar një video, në të cilën tregon disa produkte të “Fenty Beauty” teksa po ia bënte grimin vetes.

“Kur jeni të mërzitur, por në nxitim!”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Rihanna tregoi se është e zonja edhe në këtë drejtim. Së fundi u raportua se brendi i saj po shkon drejt mbylljes.

Kujtojmë se Rihanna para pak kohe ktheu gjithë vëmendjen nga ajo duke pozuar lakuriq.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com