-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rihanna realizon fotosesion unik për revistën “Essence”

Rihanna erdhi krejt ndryshe në setin e ri fotografik.

Këngëtarja e mirënjohur, Rihanna, ka pozuar për kopertinën e revistës “Essence”.

Në numrin e ri të kësaj reviste, artistja u shfaq joshëse me veshje e aksesor që e bënin të dukej unike si çdoherë.

Në njërën prej fotografive, Rihanna ishte veshur me një fustan të bardhë, teksa flokët me ngjyrë blu i kishte lëshuar në kraharor.

Në imazhin tjetër, ajo kishte mbuluar flokët me një aksesor me gurë të mëdhenj, teksa sytë i kishte grimuar me ngjyrë blu.

Numri i ri i “Essence” është për muajt janar dhe shkurt, ndërsa fotografitë e Rihannës u realizuan nga Loran Simpson. 

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com