15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Rihanna del pa reçipeta për darkë në Santa Monica

Ajo është një ikonë e modës që gjithmonë i shtrin kufijtë në mënyrë të parregullt.

Rihanna bëri një shfaqje tipike të guximshme ndërsa drejtohej për darkë në Giorgio Baldi në Santa Monica, California të shtunën, shkruan Daily Mail.

Artistja 33 vjeçare, shkoi pa reçipeta dhe lëshoi ​​tatuazhin e saj dekolte nën një xhaketë kadifeje të qëndisur blu në mesnatë ndërsa dilte.

Bukuroshja shtoi një prekje të mëtejshme të shkëlqimit me zinxhirë vezullues dhe vathë kristali.

Rihanna e shoqëroi xhaketën e saj me këmishën blu të frymëzuar nga vitet ’70 dhe një palë taka vertikale të bardha.

Flokët e saj ishin të stiluara hijshëm dhe të drejta teksa ajo ngriti shkëlqimin më tej me buzëkuq të kuqërremtë.

Ajo e përfundoi paraqitjen e saj me nuanca futuristike dhe një zinxhir të artë.

Ndërsa kanë kaluar pesë vjet që kur Rihanna publikoi për herë të fundit ndonjë muzikë albumin e saj 2016 Anti, ylli ka shijuar sukses fenomenal në vitet e fundit me linjën e saj të kozmetikës Fenty Beauty dhe koleksionin e të brendshmeve Savage x Fenty.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com