21.7 C
Skopje, NM
24/06/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Reprezentuesi i Kolumbisë, Santiago Arias, ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen kundër Venezuelës.

Aris u përpoq të bllokonte Davin Machis, teksa bëri një ndërhyrje, ku rrëshqiti duke thyer këmbën.

Lëndimi ishte i rëndë, pamjet e tmerrshme, sa që edhe kundërshtarët mbanin duart në kokë.

Këtë lëndim mund ta shikoni në videon e mëposhtme.

Related posts

Mourinho kritikon Fernandesin: Në dy ndeshjet e fundit ai nuk ishte aty

Lea Musliju

“Euro 2020” vazhdon me dy derbi, kryesorja Çeki – Angli

Lea Musliju

Uells – Danimarkë, ndeshja tjetër e fazës 1/16 për “Euro 2020”

Lea Musliju

De Bruyne shpallet lojtari i ndeshjes Finlandë – Belgjikë

Lea Musliju

Danimarka kualifikohet tutje dhe e eliminon Rusinë nga “Euro 2020”

Lea Musliju

Zvicër, Angli, Çeki, Suedi dhe Francë kalojnë në fazën tjetër të “Euro 2020”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More