10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Reperi i famshëm thyen heshtjen pas akuzave për sulm ndaj Megan Thee Stallion

Tory Lanez falënderon fansat për mbështetjen.

Tory Lanez po mbron veten publikisht pas akuzës për sulm, duke shtënë në drejtim të Megan Thee Stallion, duke argumentuar se ai meriton ditën e tij në gjykatë, shkruan TMZ.

Reperi theu heshtjen e tij të premten në mëngjes pasi zyra e qarkut në L.A, e cila akuzoi atë të enjten për sulm me armë zjarri.

Tory është përgjigjur së fundi duka ua kujtuar fansave se akuza nuk është dënim dhe tha se koha do ta tregojë, duke shtuar “E vërteta do të dalë në dritë”.

Pretendohet se Tory i ka shkaktuar lëndime të rënda trupore reperes dhe në rast dënimi mund të vuajë deri në 22 vjet e 8 muaj burg.

Akuzat erdhën në kohën kur Tory po lëshon albumin, në të cilin pretendon pafajësinë e tij në shumë këngë.

Related posts

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Lea Musliju

Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Lea Musliju

Prezantuesi i njohur televiziv pretendon të shesë rezidencën e tij pasi aludohet se brenda saj ka fantazma

Lea Musliju

A e keni ditur se politikani i njohur kosovar është vëllai i Albërie Hadërgjonaj?

Lea Musliju

Rita Ora merr gjithë vëmendjen derisa del për shëtitje me veshje sportive në Los Angeles

Lea Musliju

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në Los Angeles pasi këngëtarja u kthye nga Miami

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More