12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Remiksi i “Save your tears” nga Ariana Grande dhe The Weeknd thyen rekorde në Spotify

Dy emra të njohur kanë lansuar projekt të ri.

Dy yje të industrisë muzikore, Ariana Grande dhe The Weeknd kanë publikuar remksin e projektit muzikor të The Weeknd.

“Save your tears”, titullohet kënga të cilën dy artistët ia kanë realizuar remiksin, i cili tashmë ka thyer rekorde në Spotify.

Ajo është zgjedhur si kënga remiks me ndikim më të madh në historinë e Spotify.

Kënga “Save your tears” u publikua tre muaj më parë nga The Weeknd dhe numëron 302 milionë klikime në YouTube.

Related posts

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com