9.8 C
Skopje, NM
24/10/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Regjistrohet tërmet në Maqedoni

Shkup, 27 shtator – Sonte në territorin e Maqedonisë së Veriut është regjistruar tërmet me magnitudë 2.7 sipas shkallës Rihter.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 17 kilometra në jug-lindje të Kërçovës me një thellësi prej 2 kilometra.

Related posts

Forumi i gruas dhe ai rinor i BDi- Çair, organizuan marshin e blertë (FOTO)

Admin

Presidenti Pendarovski u ndau certifikata pjesëmarrësve të Shkollës së parë për politika

Admin

Vodno e mesme përmes shtegut për biçikletë lidhet me qendrën e Shkupit

Admin

Zaev: Vlerat e OKB-së ngelen të përjetshme dhe aktuale

Admin

Dimitrov: “Bullgaria të mos përzihet në punët e brendshme”

Admin

Cilat janë bastionet e BDI-së?

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com