12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Reali publikon listën e lojtarëve ndaj Atalantas në LK, mungojnë Benzema dhe Hazard

Real Madrid ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar në ndeshjen ndaj Atalantas.

Reali do të udhëtojë në Bergamo për tu ndeshur me Atalantan në kuadër të 1/8 të finales në Ligën e Kampionëve.

Benzema, Sergio Ramos, Eden Hazard, Marcelo, Dani Carvajal, Fede Valverde, Rodrygo Goes, Alvaro Odriozola dhe Eder Militao janë mungesat e “Los Blancos”.

Risi në grumbullimin e Zidane janë lojtarët nga Real Castilla, Hugo Duro, Arribas, Blanco, Miguel dhe Chust.

Lista e plotë e lojtarëve të Realit për ndeshjen ndaj Atalantas.

Portierë: Courtois, Lunin, Altube

Mbrojtës: Varane, Nacho, Mendy, Chust, Miguel

Mesfushorë: Kroos, Modric, Casemiro, Isco, Arribas, Blanco

Sulmues: Asensio, Lucas, Vinicius, Mariano, Hugo Duro

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com