28.5 C
Los Angeles
August 9, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Reagon me video Bebe Rexha pasi paparacët i bënë publike fotografitë ku dukej e ‘shëndoshë’

Bebe Rexha ka publikuar disa video të trupit në llogarinë e Instagramit.

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku, sidomos ai shqiptar, pasi ajo nuk mohon prejardhjen për asnjë moment.

Së fundmi ajo ka publikuar disa video në llogarinë zyrtare të Instagramit duke shfaqur trupin e saj në rroba banje të cilat kishte veshur në Spanjë ku edhe ishte në pushim me të dashurin.

Ajo tha se paparacët me qëllim kishin fotografuar atë nga kënde të këqija që ajo të dukej më e trashë se sa është aktualisht.

Bebe vazhdon duke incizuar veten nga të gjitha këndet që njerëzit të shohin trupin e vërtetë dhe jo diçka të modifikuar nga fotografët që duan të shesin ato fotografi për para.

Related posts

“Nuk e dashuroj më aktrimin”, rrëfehet Gwyneth Paltrow

admin

Ariana Grande nxjerr në treg aromat e reja të parfumit të saj

admin

Alban Skënderaj dhe Arilena Ara së shpejti publikojnë bashkëpunimin e tyre

admin