22 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Shqipëri

Rama shpërndan mesazhin e aktorit Ndrenika: Vaksinimi është një akt dashurie

Kryeministri Rama ka shpërndarë mesazhin e aktorit të njohur, Robert Ndrenika për vaksinimin e qytetarëve.

Në apelin e tij, Ndrenika thotë se vaksina është një akt dashurie për të na mbrojtur dhe për të jetuar më gjatë.

“Nipërit dhe mbesat nuk reshtin së na dhëni dashuri ne gjyshërve. Jam i bindur se edhe vaksinimi është një akt dashurie, për të na mbrojtur ne, e për të jetuar më gjatë pranë njëri-tjetrit”, thuhet në mesazhin e aktorit, shpërndarë nga kryeministri Edi Rama.

https://www.facebook.com/ediramaal/posts/427835972045403

Related posts

Pas rastit në Fier, flet prokurori që dha vendimin e fundit me vdekje në Shqipëri: Autorët nuk u penduan, vranë tre breza

admin

Gjykata e Elbasanit lë në burg 24-vjeçarin që vrau një person dhe plagosi një tjetër

admin

Tërmet në Shqipëri

admin