20.3 C
Los Angeles
December 6, 2021
DailyNews – MK
Shqipëri

Rama nxjerr fotot nga stadiumi i lojërave me dorë në Tropojë: Reflekton ambicien tonë transformuese në funksion të çdo komuniteti

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm në ‘Facebook’ disa foto nga stadiumi i ri i lojërave me dorë në Tropojë.

Kreu i qeverisë thekson se kjo reflekton ambicien e qeverisë për transferimin në funksion të çdo komuniteti.

MESAZHI I RAMËS

MIRËMËNGJES 😊
dhe me stadiumin e rilindur të lojrave me dorë në Tropojë, një hapësirë sportive e standardeve europiane, që reflekton ambicien tonë transformuese në funksion të çdo komuniteti, ju uroj një ditë të mbarë🙏

https://www.facebook.com/ediramaal

Related posts

Shpallet në kërkim Rezart Taçi: Arrestohet kunati dhe ish-truproja, pastronin para në Shqipëri për mafian italiane

admin

Alex Soros në tryezën e “Open Balkan”, Rama sqaron prezencën

admin

Marshim kundër dhunës ndaj fëmijëve në ‘Sheshin Skënderbej’, Nikolla: Rikthimi i dënimit me vdekje?! Nuk është gjëja e duhur! Nuk duhet marrë në bazë të emocioneve të forta

admin