14.3 C
Los Angeles
January 22, 2022
DailyNews – MK
Shqipëri

Rama mbledh drejtuesit e qarqeve, në fokus zhvillimet e fundit politike

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur këtë mëngjes drejtuesit e qarqeve të vendit.

Gazetarja Elda Menga ka mësuar se në fokus të mbledhjes kanë qenë zhvillimet politike si dhe organizimi për ditëlindjes e forumit rinor të PS-së, në 15 janar.

Ndërkohë nesër do të ketë një mbledhje kryesie në Partinë Socialiste.

Related posts

Nuk ka regjistra zyrtarë, 4 muaj pas fillimit të shkollës mungojnë

admin

Thirrja e epidemiologut për qytetarët: Evitimi i grumbullimeve gjatë kësaj periudhe, arma më e mirë

admin

Nga liberalizimi i vizave me Kosovën te shqetësimi për situatën në Bosnje-Hercegovinë, Meta takon eurodeputeten Santos: Krimi i organizuar e emigracioni shqetësim serioz

admin