20.9 C
Los Angeles
August 15, 2022
DailyNews – MK
Rajoni

Rama jep lajmin fantastik: Rilind shkolla e parë e shkatërruar nga tërmeti i 26 nëntorit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një lajm të mirë. Kreu i qeverisë ka pubalikuar pamjet pas përfundimit të shkollës së parë të shkatërruar nga tërmeti i nëntorit që lamë pas ne Durres.

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES

dhe me kënaqësinë e ndarjes me ju të lajmit të përfundimit të punimeve për rilindjen e shkollës së parë të shkatërruar nga tërmeti i vitit të shkuar, ju uroj një javë të bukur si kjo shkollë!

https://www.facebook.com/edirama.al/posts/10158288532886523

Related posts

Macron është i interesuar për dialogun Kosovë-Serbi

admin

Veseli: Dëgjova dhe kam lexuar pikat e aktakuzës, jam plotësisht i pafajshëm

admin

Greqi, deputetët mjekë lënë Parlamentin dhe rikthehen në detyrë

admin