18.5 C
Los Angeles
November 29, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Qeveria do ta mbajë seancën e 120-të

Shkup, 23 nëntor – Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut do ta mbajë mbledhjen e rregullt të 120-të, me të cilën do të kryesojë zëvendëskryeministri i Parë i Qeverisë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi.

Siç informojnë nga shërbimi për shtyp i Qeverisë, për konkluzionet dhe vendimet nga mbledhja e rregullt e Qeverisë, opinioni do të informohet përmes kumtesës, menjëherë pas përfundimit të saj.

Related posts

Milloshoski: Nënshkrimet e “Levicës” do të hiqen nga nisma për rrëzimin e qeverisë

admin

Pas proklamimit të shumicës së re, reagon Mexhiti: Në kohëra të mira dhe të vështira, gjithmonë të rreshtuar pas Liderit Ahmeti

admin

Kopaç: Çmimi i rrymës do të rritet, nevojiten investime në burime të ripërtërishme të energjisë dhe efikasitet energjetik

admin