8.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Kronika

Qëllohet për vdekje gazetari grek

Gazetari grek, Giorgos Karaivaz, është ekzekutuar me armë zjarri jashtë shtëpisë së tij në Alimos.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se disa persona të panjohur kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të gazetarit dhe si pasojë ky i fundit ka vdekur.Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur oficerët e policisë për të hetuar rastin.

Ende nuk dihen detaje të tjera për ngjarjen.

Giorgos Karaivaz ishte një nga gazetarët më të vjetër dhe punonte për stacionin televiziv “Star”. /euronewsal

Related posts

Një i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Prishtinë

Admin

Grabiti gati 1 milion euro në Rinas, 25 vite burg Aleks Papës

Admin

Dyshohet se nipi vrau xhaxhain, më pas edhe veten

Admin

Arrestohen katër të huaj në Portin e Durrësit, tentuan të kalojnë kufirin duke përdorur viza turistike false

Admin

56 kilogramë drogë është kapur në Tetovë dhe Gostivar për nëntë muaj

Admin

Bastisje në Kumanovë, arrestohet një 19-vjeçar!

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com