15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Publikohet trajleri i “The Conjuring 3”

Pjesa e tretë e filmit të njohur “The Conjuring” po vjen.

Është publikuar trajleri i “The Conjuring: The Devil Made Me Do It”, duke sjellë përsëri Ed dhe Lorraine Warren (të luajtur nga Patrick Wilson dhe Vera Farmiga).

Ky do të jetë filmi i tretë në serinë e filmave horror të Wan-it dhe njëherësh pjesa e tretë e filmave “The Conjuring”.

Wan ishte regjisor në dy pjesët e para të filmit, ndërsa tani ia dorëzoi këtë detyrë regjisorit të “The Curse of La Llorona, Michael Chaves.

Filmi do të dalë në HBO dhe kinema më 4 qershor 2021.

“The Conjuring: The Devil Made Me Do It”, ka filluar të punohet që nga viti 2017, kur skenaristi David Leslie Johnson-McGoldrick filloi për herë të parë në skenar.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com