-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Publikohet trajleri i pjesës së fundit të “Fast and Furious”

Është publikuar trajleri i filmit të shumëpritur.

Pjesa e nëntë në filmit “Fast & Furious” ka një datë të re të lansimit të caktuar për 25 qershor, shkruan CNN.

Një trajler i ri për filmin e ardhshëm, i titulluar “F9”, është publikuar të mërkurën.

Filmi vjen pothuajse një vit të plotë pas datës së tij origjinale të publikimit në maj 2020. Traileri i parë u publikua në janar 2020.

Yjet e “Fast & Furious”, përfshirë Dominic Toretto (Vin Diesel), Letty Ortiz (Michelle Rodriguez), Roman Pearce (Tyrese Gibson), Tej Parker (Ludacris), Han Lue (Sung Kang) dhe Magdalene Shaw (Helen Mirren) do të në këtë pjesë.

Jordana Brewster gjithashtu kthehet si Mia Toretto. Lojtarët e “Furious” do të përballen me Jakob Toretto në filmin e ri, të luajtur nga John Cena.

Filmi do të shfaqë gjithashtu fragmente të Brian O’Conner, personazhi i luajtur nga i ndjeri Paul Walker, i cili vdiq më 2013.

Justin Lin drejton pjesën e fundit pasi u largua nga filmi pas 2013-ës në “Fast & Furious 6”.

Pas “F9”, Universal planifikon një film të 10-të dhe 11-të dhe gjithashtu do të krijojë spin-off.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com