-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

PSG me një lëvizje të jashtëzakonshme, i vendos çmimin Mbappes

Kylian Mbappe pati një performancë të jashtëzakonshme ndaj Barcelonës, duke shënuar një hat trick dhe mori gjithë vëmendjen e gazetave më të mëdha të botës.

Ai megjithatë, ka një kontratë te klubi parisien që do ta mbajë atë në klub deri në vitin 2022.

Megjithatë, Le Parisien ka raportuar gjatë ditës së sotme dhe PSG ka vendosur një çmim për Mbappen dhe ai kap shifrën 200 milion euro.

Një nga klubet që ka shfaqur më së shumti interesim për të siguruar shërbimet e 22 vjeçarit është Real Madrid.

Liverpool gjithashtu ka qenë e interesuar për Mbappen që nga fillimi i edicionit të ri, pasi Jurgen Klopp e pëlqen shumë arti.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com