15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

PSG – Lens, formacionet zyrtare

Paris Saint Germain do të përballet me skuadrën e Lens në kuadër të xhiros së 35-të të Ligue 1.

PSG kërkon të mos gabojë dhe të mbajë presionin ndaj Lille e cila gjendet në vendin e parë me 73 pikë, një më shumë se parisienët.

Në këtë duel, Kilyan Mbappe do të mungojë shkaku i një lëndimi të vogël.

Formacionet zyrtare të klubeve.

PSG: Navas – Dagba, Marquinhos, Kimpembe, Diallo – Gueye, Danilo – Sarabia, Neymar, Draxler, Icardi.

Lens: Farniez, Claus, Michelin, Medina, Fortes, Gradit, Fofana, Cahuzac, Doucoure, Ganago, Muniga.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com