30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Priyanka Chopra zbulon tatuazhin e ri ndërsa shfaqet në rroba banje në ditëlindjen e saj të 39-të

Priyanka Chopra ka zbuluar një tatuazh të ri.

Aktorja u fut në një rroba banje ndërsa po kalonte ditëlindjen e saj të 39-të në Londër, të dielën, dhe zbuloi pjesën e sipërme të krahut të majtë duke u dhënë ngjyrë ndjekësve të saj në Instagram, shkruan Daily Mail.

Priyanka ndau shumë fotografi të saj duke shijuar rrezet e diellit, duke përfshirë pamjet ku ajo shtrihej me krahët e saj mbi kokën e saj, duke lënë të shfaqur tatuazhin e ri të një harte.

New ink! Priyanka Chopra unveiled a new tattoo as she slipped into a plunging swimsuit while spending her 39th birthday sunbathing in London, on Sunday
Ylli i Quantico dukej i bujshëm në rrobat e banjës, të cilat shfaqnin pjesë të prera tërheqëse.

Gruaja e Nick Jonas aksesoi me një gjerdan zinxhiri prej ari dhe vathë delikatë ndërsa shfrytëzonte në maksimum valën e nxehtësisë në Mbretërinë e Bashkuar.

Wow! The Quantico star looked sensational in the tie-front swimwear, which featured eye-catching cut-out sections

Ish Miss Bota kishte gjithashtu fjalët ‘Daddy’s little girl’ të shkruara në dore në dorën e saj të djathtë në shkrimet e babait të saj Ashok.

Stylish: The wife of Nick Jonas accessorised with a statement gold chain necklace and delicate earrings as she made the most of the UK heatwave
Në fund të muajit të kaluar, Priyanka tregoi tatuazhe të reja në kyçin e saj në formën e shtypjeve të putrave për të nderuar tre qentë e tyre.

Dog mom: Last month, Priyanka showed off new tattoos on her ankle in the form of paw prints to honour the three dogs she shares with her husband, Nick Jonas

Burri i saj, Nick Jonas, ndau një histori në Instagram ku shfaqeshin këmbët e tyre, të cilat shfaqnin tatuazhin e freskët kushtuar tre qenve të tyre ndërsa i shënonin pasi secili prej tyre ka faqet e veta në Instagram.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More