11.8 C
Skopje, NM
24/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Princ Leka dhe Elia Zaharia do të bëhen prindër për herë të parë

Fotografohet Elia Zaharia Zogu me barkun e rrumbullakosur.

Mësohet se Princ Leka dhe Elia Zaharia janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Elia është fotografuar bashkë me princin duke shëtitur në rrugët e Tiranës nga paparacët e  “Parorama Plus” ku shihet me barkun e fryrë.

Princesha shihet e veshur me një fustan me lule ndërsa ka të mbathura sandale verore.

Princi Leka dhe Elia janë martuar në vitin 2016 dhe ky do të jetë fëmija i parë i çiftit.

Related posts

Dafina Zeqiri me plot elegancë në MPJ-në e Suedisë, nuk arrin të fitojë çmimin “Eksporti Muzikor i Vitit”

Admin

Luana Vjollca bëhet me shtëpi në Kosovë

Admin

Plas keq sherri mes Teas dhe Beartit, ish-e dashura e quan…

Admin

“Një ditë çdo gjë do ketë kuptim”, Fifi bën paralajmërimin e këngës së radhës me disa poza ngacmuese

Admin

Mozzik dhe Loredana vijnë me këngën e re “Immer wenn es regnet”

Admin

Amelia Hamlin vesh një rrjetë metalike të tejdukshme pas ndarjes nga Scott Disick

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com