24.8 C
Skopje, NM
25/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Princ Leka dhe Elia Zaharia do të bëhen prindër për herë të parë

Fotografohet Elia Zaharia Zogu me barkun e rrumbullakosur.

Mësohet se Princ Leka dhe Elia Zaharia janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Elia është fotografuar bashkë me princin duke shëtitur në rrugët e Tiranës nga paparacët e  “Parorama Plus” ku shihet me barkun e fryrë.

Princesha shihet e veshur me një fustan me lule ndërsa ka të mbathura sandale verore.

Princi Leka dhe Elia janë martuar në vitin 2016 dhe ky do të jetë fëmija i parë i çiftit.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More