33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

“Policia” ndali ndejën e Sarës dhe Ledrit?

Ledri ka publikuar një imazh duke treguar se kush po ja ndal `ndejën`.

Ledri një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar pret një vajzë bashkë me partneren Sara Hoxha, blogerja e njohur nga Shqipëria.

Sara dhe Ledri, dje kanë festuar `baby shower-in` e vajzës, ku mysafir ishin plot fytyra publike të estradës shqiptare.

Reperi kishte publikuar një video në Instastory me mbishkrim, “policia me nal nejen”.

Aty ku mund të shihet një djalosh i vogël me biçikletë e cila ka një dritë me ngjyrë të kuqe dhe të kaltër.

Kujtojmë, se projekti i fundit i Ledrit vjen në bashkëpunim me Lumi B dhe Dafina Zeqiri me titull “Aman”, e cila grumbulloi mbi 15 milionë klikime.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More