26.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Kronika

Po luanin bixhoz, policia arreston një person në Skenderaj

Policia e Kosovës gjatë patrullimit në Skenderaj kanë hasur në një lokal në të cilin disa persona ishin duke luajtur bixhoz .

Në cilësi të provave materiale janë konfiskuar një sasi parash dhe 3 kompjuter.

Në lidhje me rastin është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas inicimit të rastit është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt. 

Related posts

Grabitje nën kërcënimin e armës në Prishtinë, vidhen 400 euro

Admin

Arrestohen tre persona për blerje online me kartela të klonuara

Admin

Gjendet një mjet i pashpërthyer në Shtime

Admin

Policia jep detaje të aksidentit në Klinë, ku humbi jetën një person dhe nëntë të tjerë u lënduan

Admin

Aksident i rëndë në rrugën Klinë-Istog, një i vdekur dhe dy të lënduar

Admin

Arrestohen dhjetë persona të dyshuar për veprën penale ‘sulm’

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com