-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Pippa Middleton lind fëmijën e saj të dytë, e quan atë Grace Elizabeth në nder të Mbretëreshës

Motra e Dukeshës së Kembrixhit, 37 vjeç, mirëpret një vajzë.

Pippa Middleton dhe burri James Matthews kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë së bashku dhe emri i saj është Grace Elizabeth, shkruan Daily Mail.

Motra e vogël e Dukeshës së Kembrixhit lindi një vajzë, Grace Elizabeth Jane Matthews në 4.22 të mëngjesit këtë mëngjes.

“Nëna dhe foshnja janë duke bërë mirë”, tha një burim për Hello! “Ajo është perfekte, të gjithë janë shumë të lumtur për një ardhje kaq të bukur”, u shprehën ata.

Pippa, 37 vjeç dhe miliarderi hedgefund James, 45 vjeç, të cilët u martuan në vitin 2017 dhe jetojnë në një shtëpi 17 milion funta në Londër, janë gjithashtu prindër të djalit dy vjeç Arthur.

Kjo vjen vetëm dy javë pasi krenarja Carole Middleton konfirmoi se vajza e saj ishte shtatzënë për herë të dytë në një intervistë me revistën Good Housekeeping.

‘Shpresoj të shoh më shumë nga familja ime sesa munda vitin e kaluar, duke përfshirë, natyrisht, mbesën time të re,’ zbuloi ajo.

Thashethemet për shtatzëninë e Pippa filluan menjëherë përpara Krishtlindjeve kur Page Six raportoi se çifti prisnin një fëmijë tjetër.
Një burim i afërt me familjen Middleton i tha Page Six në dhjetor motra e Kate ishte duke pritur, duke thënë: ‘Pippa dhe James janë të entuziazmuar, është një lajm fantastik mes një viti të vështirë. E gjithë familja është e kënaqur. ‘

Pippa nuk ka komentuar asnjëherë për shtatzëninë e saj dhe preferon të mbajë një profil të ulët publik.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com