14.3 C
Los Angeles
January 22, 2022
DailyNews – MK
Kronika

Përleshet me bashkëshortin pastaj sulmon vjehrrën, arrestohet e dyshuara në Gjilan

Policia në Gjilan ka arrestuar një femër, e cila pas një mosmarrëveshje verbale me bashkëshortin e saj të dyshuarin mashkull kosovar e kishin sulmuar fizikisht njëri-tjetrin e pastaj e dyshuara e kishte sulmuar fizikisht edhe vjehrrën e saj viktimën femër kosovare.

Si pasojë e sulmit viktima dhe e dyshuara kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë. 

Related posts

15 të dyshuar janë marrë në pyetje/ Asnjë gjurmë nga vrasësi i biznesmenit në Laç

admin

Arrestohet 31 vjeçarja nga Shkupi pasi shantazhoi me foto komprometuese një mashkull

admin

Tiranë, gjendet pa shenja jete një 24 vjeçar

admin