28.8 C
Skopje, NM
16/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Përleshen fizikisht Kendall e Kylie Jenner

Dy motrat e vogla të familjes Kardashian Kendall dhe Kylie u zotuan se “kurrë nuk do të flasin me njëra-tjetrën përsëri”.

Kylie dhe Kendall Jenner u përleshën fizikisht, duke bërë që Kim Kardashian të thërriste sigurinë  në mbrëmjen e së enjtes, shkruan Daily Mail.

Grindja ndodhi sepse Kendall ishte mërzitur që Kylie mori veshjen e saj gjatë pushimit familjar në Palm Springs, California.

Në një rrëfim Khloe kujton, “Ne vetëm po dëgjojmë të bërtitura. Ne as nuk mund të kuptojmë se çfarë po ndodh, dhe kjo tingëllon me të vërtetë si një çmenduri”.

Kjo përleshje ishte një moment i tmerrshëm për të gjithë familjen, jo më pak për Kris Jenner, e cila sapo kishte parë duke u ndeshur Kim, Kourtney dhe Khloe.

Related posts

Shtëpia e Bardhë e fton reperen Nicki Minaj në takim pas deklaratave skandaloze për vaksinën anti-COVID?

Admin

Dafina Zeqiri nominohet për çmimin e rëndësishëm të eksportit muzikor nga Qeveria Suedeze

Admin

Fansat e pyesin se a i mungojnë turshitë dhe ajvari i vendit të saj, Bebe Rexha thotë se kujdeset që edhe në Los Angeles t’i ketë këto produkte

Admin

Gjon Muharremaj me një tjetër sukses, impresionon publikun në “The Voice All Stars France” dhe të pesta karriget kthehen për të

Admin

Reagon kuzhinieri i Met Gala pas postimit të Keke Palmer

Admin

Dukagjin Lipa publikon fotografi nga takimi me Vjosa Osmanin në presidencë: Një vizitë e veçantë me një zonjë shumë të veçantë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com