12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Performanca e The Weeknd në “Super Bowl” ishte e veçantë

Këngëtari i njohur ka dhënë një spektakël me performancën e tij në “Super Bowl”.

“The Weeknd” kishte me vete edhe një kor të madh prapa tij derisa këndonte “Starboy” e më pas duke vazhduar me këngën tjetër “The Hills”.

Ndërsa këndonte “Can’t Feel My Face”, Weeknd u pa duke ecur nëpër një sallë me pasqyra me valltarë në fasha, ashtu si i kishte veshur për disa nga performancat e tij të mëparshme.

“Weeknd” u kthye përsëri në skenën e tij të mrekullueshme për të interpretuar “I Feel It Coming”, “Save Your Lots” dhe “Earned It”.

Performanca më pas u nis në fushë, ku mijëra valltarë të veshur me të njëjtën xhaketë të kuqe, pantallona të zeza dhe fasha fytyre po bënin një marshim. Weeknd më pas u shfaq në fushë për të interpretuar këngën e tij “Blinding Lights”.

Ndryshe, përveç këngëtarit 30 vjeçar aty morën pjesë edhe artistë tjerë të njohur veçojmë Miley Cyrus.

Related posts

Dua Lipa shfaqet e veshur me shumë stil teksa shijon një mbrëmje argëtuese me miqtë

Admin

Këngëtarët që votuan në zgjedhjet lokale

Admin

Xhensila Myrtezaj me rrëfim personal, derisa u bën thirrje femrave për kontrolle në muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit

Admin

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com