23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Për shkak të punëve ndërtimore nesër ndërprerje e përkohshme e komunikacionit në rrugën Kërçovë – Ohër

Shkup, 13 shtator – Për shkak të kryerjes së punëve ndërtimore në rrugë – minim dhe shpim të kthesave në të dy drejtimet, do të ketë ndërprerje në komunikacion në drejtimin rrugor Kërçovë – Ohër, në aksin Presekë – Pesoçan.

Siç informuan nga NP “Rrugët e Maqedonisë”, ndërprerja e komunikacionit do të jetë në kohëzgjatje prej 15 deri 20 minutave në periudhën mes orës 11:00 dhe 14:00. 

Related posts

Drejtoresha e QIK-ut, Sermine Purrini: Unë i them PO Visar Ganiut për të vazhduar rrugëtimin për një Çair më të gjelbër

Admin

Sadi Bexheti sot realizoi takim me nëndegët Vëllazërimi dhe Gam Gam

Admin

Para zgjedhjeve, kryetarët e komunave ndajnë mijëra leje për ndërtim

Admin

539 të infektuar, 41 viktima nga Covid në 24 orët e fundit

Admin

Shkupjani e mashtron kushërirën e tij, për dy muaj ia merr 50 mijë euro

Admin

Vërshime në Veles, përmbyten një pjesë e rrugëve

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com