23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Maqedoni TOP LAJM

Pendarovski sot mbledh Këshillin e Sigurisë

Shkup, 12 shtator – Sot, më 13 shtator 2021 me fillim prej orës 12:00 në Kabinetin e Presidentit të Shtetit, do të mbahet seanca e 13-të e Këshillit të Sigurisë së Maqedonisë së Veriut, kanë njoftuar nga presidenti Stevo Pendarovski.

Në seancë, do të diskutohet për personat e ardhur nga Afganistani që qëndrojnë në vendin tonë dhe për sistemin për menaxhimin me kriza.

Related posts

Drejtoresha e QIK-ut, Sermine Purrini: Unë i them PO Visar Ganiut për të vazhduar rrugëtimin për një Çair më të gjelbër

Admin

Sadi Bexheti sot realizoi takim me nëndegët Vëllazërimi dhe Gam Gam

Admin

Para zgjedhjeve, kryetarët e komunave ndajnë mijëra leje për ndërtim

Admin

539 të infektuar, 41 viktima nga Covid në 24 orët e fundit

Admin

Shkupjani e mashtron kushërirën e tij, për dy muaj ia merr 50 mijë euro

Admin

Vërshime në Veles, përmbyten një pjesë e rrugëve

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com