29.7 C
Los Angeles
August 12, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Pavarësisht kritikave të fansave, Maluma dhe The Weeknd lansojnë duetin

Maluma dhe The Weeknd kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Dy artistët e mirënjohur janë bërë bashkë për herë të parë për një projekt të ri muzikor.

“Hawai”, titullohet projekti i ri të cilin Maluma dhe The Weeknd sapo e kanë publikuar bashkë me videoklip.

Kur u dhanë sinjalet e para të kësaj kënge, The Weeknd ka pranuar shumë komente nga fansat, të cilët i thanë se nuk e donin Malumën në duet me të.

Megjithatë, kënga është publikuar dhe është plot ritëm, ndërsa në videoklip marrin pjesë edhe vajza atraktive.

https://www.instagram.com/p/CHLneBhBaaS/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Related posts

Kate Winslet e trajnoi veten për të mbajtur frymën 7 minuta për xhirimet e Avatar 2

admin

Baby G bën një ndryshim në pamje

admin

Fansat kundër Eva Longoria-s pas deklaratës për gratë me ngjyrë

admin