19.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Pas fotos me të cilën Ledri emocionoi të gjithë duket se fshihet edhe një surprizë tjetër

Ledri Vula e ka zbuluar befasinë e këndshme.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, do të bëhen së shpejti prindër.

Ledri emocionoi të gjithë me foton ku tregoi ultrazërin e vajzës dhe pas kësaj fotografie duket se fshihet edhe një befasi tjetër.

View this post on Instagram

jom ka des syt me ti pa

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Përmes të njëjtit postim reperi ka paralajmëruar atë që duket se do jetë kënga e tij e re.

Bazuar në atë që ka shkruar duket se kënga do të titullohet “Si baba” dhe publikohet të shtunën në ora 20:00.

“Jom ka des sytë me ti pa. Si baba 20:00:00, Vula Ledri 10.10.2020”, shkruan Ledri plot emocione.

Related posts

“Kuksi”, vjen nesër nga Gold AG

Admin

Një dekadë së bashku – Adelina Thaçi publikon fotografi të rralla nga martesa me Bardhyl Metën

Admin

Arbenita Ismajli demanton lajmet për ndarjen nga Fero në një video të fundit

Admin

Rrjedh në internet “Dafinë Moj”, Dafina Zeqiri: Ju lutem mos i përkrahni ata të cilët po e keqpërdorin albumin tim

Admin

Gigi Hadid provoi trendin viral të penelit dhe dukej e mahnitshme

Admin

Noizy feston ditëlindjen, mbush 35 vjeç

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com