2.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Pas “Dancing with the devil”, Beatrix po vjen me këngë të re

Beatrix po përfundon një projekt të ri.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj nuk është shumë aktive me projekte të reja muzikore.

Por, artistja së fundi ka vendosur të rikthehet me një projekt të ri, i cili pritet të dalë në treg shumë shpejt.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të shkrepur në studio muzikore gjatë punës për këngën e re dhe shkruan “Së shpejti”.

Beatrix nuk ka preferuar të japë shumë detaje rreth asaj kënge, por u mbetet fansave të presin e të shohin se çfarë ka përgatitur këtë herë.

“Dancing with the devil”, është projekti i fundit muzikor nga Beatrix Ramosaj, i publikuar dhjetorin e vitit të kaluar.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com