12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Paris Jackson pjesë e sezonit të ri të “American Horror Story”

Vajza e Michael Jackson aktron në filmin e njohur.

Paris Jackson ka fituar rol për sezonin e ardhshëm të “American Horror Story”, shkruan TMZ.

Burimet e filmit tregojnë për TMZ se Paris do të shfaqet në të paktën 1 episod të serialit të famshëm horror të antologjisë FX.

Seriali i shumëpritur, i cili u vonua në vitin 2020 për shkak të pandemisë, quhet “American Horror Story: Double Feature”.

Krijuesi i serialit Ryan Murphy së fundmi e paralajmëroi atë dhe tha se do të ketë dy histori të tmerrshme në një sezonë.

Por, sezoni i 10-të do të ndahet në dy mini-sezone. Murphy tashmë konfirmoi, se seriali në mini-seoznin e parë ka në set aktorët Sarah Paulson, Macaulay Culkin dhe Kathy Bates.

Murphy tha se kasta për mini-sezonin e dytë, “A second by the stand”, do të shpallet së shpejti.

Por, dihet që Paris do të shfaqet në mini-sezonin e dytë.

Kjo nuk është shfaqja e parë aktive e Paris. Ajo ka pasur disa paraqitje, përfshirë shfaqjen si Rachel Wells në serialin e FOX “Star” dhe shfaqjen në filmin komedi, “Gringo”.

Lajmi për rolin e ri të Paris në TV vjen pak kohë pas publikimit të këngës “Low Key in Love”.

Related posts

Dua Lipa shfaqet e veshur me shumë stil teksa shijon një mbrëmje argëtuese me miqtë

Admin

Këngëtarët që votuan në zgjedhjet lokale

Admin

Xhensila Myrtezaj me rrëfim personal, derisa u bën thirrje femrave për kontrolle në muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit

Admin

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com