15.8 C
Skopje, NM
13/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Paris Hilton, dedikim të dashurit : Ndihem vajza më me fat në botë

aris i ka shkruar disa fjalë për Carter.

Paris Hilton dhe i dashuri i saj, Carter Reum,kanë festuar përvjetorin e parë të lidhjes, shkruajnë mediat e huaja.

Ajo nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram i ka bërë dedikimin romantik të dashurit.

“Gëzuar përvjetorin dashuria ime! Ndihem si vajza më me fat në botë sepse të kam ty. Ti e hape zemrën time në mënyra që unë nuk e dija se ekzistojnë. Ti je personi më i jashtëzakonshëm që kam takuar ndonjëherë.  Asnjëherë nuk kam menduar se është e mundur të kem kaq shumë dashuri për dikë.Unë kurrë nuk do ta harroj puthjen tonë të parë. Kur jemi bashkë ndihem sikur jemi në botën tonë dhe gjithçka zhduket rreth nesh dhe jemi vetëm ti dhe unë”.Ti je gjithçka për të cilën kam ëndërruar dhe je perfekt për mua në çdo mënyrë.Më tregove se çfarë është dashuria e vërtetë, ishit ajo pjesë e misterit që mungonte. Faleminderit që ishe njeriu më i mirë, më besnik dhe mbështetës në jetën time. Faleminderit që ma mbushe zemrën me kaq shumë dashuri. Ne e bëjmë njëri-tjetrin të plotë. Ne jemi një”, u shpreh në një postim të gjatë ajo.

Related posts

“Ishte koha kur muzika ishte muzikë”, Aurela Gaçe me fjalë të mëdha për Adelina Ismailin

Lea Musliju

Roza Lati fotografon trupin nga afër teksa shfaqet me bikini neon

Lea Musliju

Elvana sjell në treg “Loti”

Lea Musliju

Kourtney Kardashian merr vëmendje me veshjen e cila i thekson tiparet trupore

Lea Musliju

“Unë thjesht dua lumturi totale”, Kim Kardashian shpjegon pse kërkoi divorc nga Kanye West në finalen e KUWTK

Lea Musliju

Tom Cruise i mbeten vetëm edhe kaq ditë për të përfunduar xhirimet e “Mission Impossible 7”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More