33.3 C
Los Angeles
August 8, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Para pak ditësh u bë nënë për herë të parë, Sara rezulton pozitiv me Covid-19

Sapo solli në jetë fëmijën e parë ajo mori lajmin e hidhur se është pozitiv me koronavirus.

Vajza e cila ka marrë vëmendjen me paraqitjet e saj si në Youtube ashtu edhe në Instagram, u bë së fundmi nënë për herë të parë.

Mirëpo derisa po i shijonte ditët e para me foshnjën e porsalindur mori lajmin e hidhur se ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

https://www.instagram.com/p/CHdLnKZBtFY/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

“Të jesh me COVID dhe të kesh një të sapolindur… cila është superfuqia juaj?”, është shprehur ajo pranë postimit të një fotografie ku shihet me maskë në fytyrë derisa po e mbante foshnjën në krahë.

Related posts

Lei Kraja infektohet me Covid-19, kthen shtëpinë në studio televizive

admin

Sot bëhet varrimi i Ismet Pejës

admin

Kim me urim emocionues për nënën, në ditëlindjen e saj

admin