33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

‘Para gjumit’, Sara ia poston Ledrit këtë foto me vajzën

Reperi kosovar tanimë është baba i një vajze.

Ledri Vula që tetë muaj është bërë baba për herë të parë, meqë rast vajzës i zgjodhën një emër tejet të veçantë.

Poem Blue është vajza e Ledrit dhe Sarës e cila iu ndryshoi jetën plotësisht çiftit dhe familjeve të
tyre.

Ndërkohë që jo rrallë herë reperi ndanë imazhe duke treguar se si e kalon kohën e lirë me bukuroshen e tij.

Edhe mbrëmë Sara ia ka postuar një foto të këndshme Ledrit me vajzën i cili i dhuron një puthje pas kokës.

Përndryshe, bashkëpunimi me Kidën dhe Butrintit ka shënuar sukses të madh duke arritur 19 milion klikime në youtube.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More