15.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Pak para lindjes, modelja e njohur shpeshton aktivitetin fizik

Emily Ratajkowski vazhdon të qëndrojë aktive pavarësisht se është vetëm disa javë larg lindjes.

Modelja 29-vjeçare u fotografua në New York e cila kishte dal për shëtitje me qenin e saj Colombo dhe bashkëshortin.

Emily është në muajt e fundit të shtatzënisë e cila së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo kishte zgjedhur një veshje të trash për tu mbrojtur nga të ftohtit në New York. Modelja e njohur u pa veshur me një palë xhinse, xhaketë mbathur kishte një palë atlete të markës “Puma” me ngjyrë të bardhë.

29 vjeçarja, mbante syze në sy dhe maskën mbrojtëse kundër Covid-19.

Ndërsa, bashkëshorti i saj Sebastian McClard kishte veshur një palë trenerka me ngjyrë të bardhë, xhaketë me ngjyrë të zezë derisa mbante qenin e tij në dorë.

Ndryshe, pasi u kthyen në shtëpi modelja kishte publikuar fotografi dhe video e cila kishte treguar përgatitjet që kanë bërë për lindjen e fëmijës.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com