27.1 C
Los Angeles
August 18, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Pa dashje apo me qëllim, Loredana postoi këtë foto të Mozzik, por u pendua dhe e fshiu

Loredana habiti me veprimin e fundit.

Loredana dhe Mozzik tash e sa muaj vazhdojnë të jenë temë e medieve rozë, teksa së fundi komentohen për një ribashkim të mundshëm.

Dyshja u panë shumë herë bashkë, ndërsa ende nuk kanë konfirmuar publikisht nëse janë të vërtetë zërat e ribashkimit.

Për t’i hedhur ‘zjarr’ këtyre thashethemeve, Loredana së fundi befasoi duke publikuar një foto të Mozzikut, të cilën e fshiu menjëherë.

Se a ishte ky veprim i reperes i qëllimshëm apo e bëri pa dashje, mbetet të shihet ditëve në vijim.

Ndryshe, Loredana sonte pas mesnatës publikon projektin e ri muzikor “Tut mir nicht leid”.

https://www.instagram.com/p/CHIpZKgl_Rb/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Related posts

Alketa flet për simptomat me të cilat u përball kur ishte e prekur me COVID-19

admin

Marramendëse! Kjo paraqitje i kushtoi Aurela Hoxhës hiç më pak se 199.115 euro

admin

Deklaratat e ‘zbutura’ të Meghan Markle sugjerojnë se ajo dëshiron të ‘shërojë përçarjen’ me familjen mbretërore

admin