15.8 C
Skopje, NM
13/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Oriola mirëpret vendimin e Qeverisë për bartjen e obligueshme të maskave

Oriola Marashi iu gëzua vendimit të Qeverisë.

Oriola Marashi këto ditë ka bërë thirrje që të mbani maskat, për ta mbrojtur veten dhe të tjerët.

Modelja, përmes postimit të fundit përshëndeti vendimin e fundit të Qeverisë së Shqipërisë, me të cilin bartja e maskave bëhet obligative nga dita e enjte.

“Nga te enjten e mbrapa maska e detyrueshem, janë të mirëseardhura!”, ka shkruar ajo.

Oriola Marashi është aktive me fotosesione të reja, në të cilat shfaqet tejet atraktive, duke theksuar figurën trupore.

Related posts

“Ishte koha kur muzika ishte muzikë”, Aurela Gaçe me fjalë të mëdha për Adelina Ismailin

Lea Musliju

Roza Lati fotografon trupin nga afër teksa shfaqet me bikini neon

Lea Musliju

Elvana sjell në treg “Loti”

Lea Musliju

Kourtney Kardashian merr vëmendje me veshjen e cila i thekson tiparet trupore

Lea Musliju

“Unë thjesht dua lumturi totale”, Kim Kardashian shpjegon pse kërkoi divorc nga Kanye West në finalen e KUWTK

Lea Musliju

Tom Cruise i mbeten vetëm edhe kaq ditë për të përfunduar xhirimet e “Mission Impossible 7”

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More