12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Oriola Marashi jep lajmin e hidhur, ndërron jetë personi i saj i dashur

Modelja ka publikuar disa momente me personin e dashur që u nda nga jeta.

Para disa minutash, modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka ndarë në rrjete sociale një lajm mjaft hidhur për të dhe familjen e saj.

Ajo sot humbi një person shumë të rëndësishëm në jetën e saj dhe këtë e bëri të ditur në Instagram.

Ajo ka ndarë në Instastory një foto me dorën e të moshuarës, teksa tha se e thërriste “Tetja”.

Teksa Oriola ndau edhe një video ku shihet mjaft e lumtur pranë “tetes” së saj.

Related posts

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com