29.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Oriola duket e parezistueshme në setin e ri, fustani i zi ia thekson format trupore

Oriola mahniti me paraqitjen e fundit.

Oriola Marashi është një ndër modelet shqiptare më aktive me fotosesione të reja.

Bukuroshja së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, të shkrepura me fustane elegante, ku edhe një herë ktheu gjithë vëmendjen nga ajo.

Në fotot e fundit, modelen e shohim të veshur me një fustan të zi, në të cilin thekson fizikun e përsosur.

Fustani me dekolte të hapur dhe i çarë tek këmba ia theksonte asaj linjat trupore dhe dukej shumë tërheqëse.

Të shumta ishin komentet që Oriola i pranoi në adresë të saj pas publikimit të këtyre fotografive nga ky set.

Kujtojmë se Oriola Marashi është në lidhje me futbollistin Eros Grezda.

Related posts

Të gjithë sytë ishin tek Melania Trump teksa votoi në Florida

admin

Buta së shpejti vjen me këngë të re

admin

Dua Lipa dhe Miley Cyrus janë duke punuar për një këngë së bashku

admin